ARTREHUB – це колективна добровільна ініціатива, покликана допомогти психологічній реабілітації людей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

В основі діяльності ARTREHUB є практика арт-реабілітації за авторським методом художниці та громадського діяча Зінаїди Кубар, що має назву «Техніка червоної нитки».

Ідея використання мистецьких практик у психологічній реабілітації, як і згодом створення самої організації ARTREHUB, виникла з переконання Зінаїди, що митець у сучасному світі повинен бути суспільно орієнтованим. Події останніх років у Східній Україні посилили це переконання й стимулювали здійснити задумане.
Фокус
Ми бачимо в мистецтві інструмент роботи з суспільством: формування і розвитку громадянина, його самовираження, долання блоків та комплексів, пошуку та ідентифікації себе.
Допомога
Ми є добровільною ініціативою, яка покликана допомогти психологічній реабілітації громадян із застосуванням особливих художніх технік.
Цінності
Ми поважаємо і досліджуємо надбання поколінь українського народу: емпіричний досвід, мудрість, енергію символів.
Наша місія – допомогти психологічному відновленню людини, що опинилася в складних життєвих ситуаціях, використовуючи методики арт-реабілітації.