Новини

Професійна, організована та співчутлива. Американські ветерани подякували ZINAIDA за арт-реабілітаційні заняття

ARTREHUB отримав подячний лист від Ентоні Стаматураса, який працює у відділі у справах ветеранів клубу VA NY HARBOR у Нью-Йорку. В якому він подякував художниці та засновниці цієї ініціативи ZINAIDі за арт-реабілітаційні заняття, які вона проводила з американськими ветеранами.Ентоні Стаматурас зазначив, що ZINAIDA у 2018 році була волонтером клубу VA NY HARBOR, де провела 20 реабілітаційних сеансів. Допомагала у багатьох заходах, завжди була ініціативною.

«Дуже професійна, організована та співчутлива. Ветерани (а це ветерани війн у В'єтнамі, Афганістані, Іраку) раділи, коли вона була поруч. Вона завжди віддавалася своїй арт-реабілітаційній роботі на всі 100%», – наголосив він.

За його словами, ZINAIDA талановита художниця, чиї заняття з мистецтва завжди були багатолюдними.
Американський ветеран також повідомив, що до своїх занять вона залучала відомих людей, аби якомога найкраще представити теми. А також налагодила співпрацю з Посольством України у США.

«Її мистецькі навички та майстер-класи сприяли оздоровленню та реабілітації наших ветеранів» – написав він.

ZINAIDA є засновницею колективної добровільної ініціативи ARTREHUB, яка покликана допомогти психологічній реабілітації людей, що опинилися в складних життєвих ситуаціях. В основі діяльності ініціативи є практика арт-реабілітації за авторським методом художниці, що має назву «Техніка червоної нитки».

Метод був створений на основі її власних мистецьких практик та базується на використанні символіки в українській культурі у поєднанні з практиками народних ремесел.