Новини

Друзі – партнери Артрехаб

У новому році Артрехаб продовжить співпрацю з нещодавно створеними центрами реабілітації та адаптації ветеранів АТО-ООС:
  • Центром психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів на території ДЗ «Госпіталь ветеранів війни «Лісова поляна» МОЗ України. Спеціалізація Центру — лікування розладів, пов’язаних з бойовим стресом і наслідками черепно-мозкових травм (постконтузійний синдром), лікування станів залежності від психоактивних речовин. Центр працює з жовтня 2019 року
  • Центром реабілітації та реадаптації учасників АТО-ООС «Ярміз». Завдання “Ярміз”-центру: відновлення психічного здоров'я учасників бойових дій та їхніх сімей, надання рекреаційних послуг, посилення власних ресурсів за допомогою різноманітних занять, допомога в набутті нових навичок, конче потрібних у мирному житті, бізнес-навчання та супровід у визначенні життєвої стратегії та кар'єрних планів людини. Офіційно центр «Ярміз» був презентований 19 грудня 2019 року великим святом для дітей ветеранів та волонтерів АТО-ООС «Подорож країною Ярміз». У заході брала участь і команда Артрехаб. Ми провели майстер-клас, який протягом двох годин відвідало 80 дітей різного віку.
Щотижня команда Артрехаб проводить арт-реабілітаційні заняття в шпиталі «Лісова поляна» та центрі «Ярміз». Дякуємо нашим партнерам і бажаємо плідної співпраці в новому році.